PLAN ZBOR MATURI 2010
1.MIZIL 150KM /VITEZA 25.04.2010 RO
2.IANCA 210KM /VITEZA 02.05.2010 RO
3.BRAILA 260KM /VITEZA 09.05.2010 RO
4.ALBITA 320KM /VIT-DMF 16.05.2010 RO
5.STEFANESTI 1 360KM /VIT-DMF 23.05.2010 RO
6.STEFANESTI 2 360KM /VIT-DMF 30.05.2010 RO
7.BEREZENKA 550KM /FOND 05.06.2010 UK
8.BRAILA 260KM /VITEZA RO
9RADAUTI PRUT 380KM /DMF 13.06.2010 RO
10.KAZANKA 690KM / FOND 19.06.2010 UK
11.STEFANESTI 3 360KM / DMF RO
12. STEFANESTI 4 360KM / DMF 27.06.2010 RO
13.ZAPOROJE 850KM /FOND 03.07.2010 UK
14. DONETS' K 1050KM /FOND 16/17.07.2010(derby.nat) UK
15.KAZANKA 690KM / FOND UK
16. DNEPROPETROVSK 850KM / FOND 31.07.2010 UK
17. BASHTANKA 650KM / FOND UK
Pentru etapele in tara Protocol cu Clb. Raul Doamnei, plata se face la crescator - 150 lei.
Pentru etapele de fond Protocol pe judet.
Responsabil tehnic, Presedinte,
Manole Nicolae Petre Danut
Etapele de antrenament incep in data de 07.04.2010, plata se face pe loc la imbarcare, dupa urmatorul program :
1. Bascov > 25 km 07.04.2010;
2. Ciresu > 50 km 08.04.2010;
3.Gaesi > 70 km 11.04.2010;
4. Titu > 90km 14.04.2010;
5. Ploiesti > 110km 18.04.2010 comun cu Clb.Raul Doamnei
Imbarcarea are loc la Gara( vechiul loc de imbarcare).
2.IANCA 210KM /VITEZA 02.05.2010 RO
3.BRAILA 260KM /VITEZA 09.05.2010 RO
4.ALBITA 320KM /VIT-DMF 16.05.2010 RO
5.STEFANESTI 1 360KM /VIT-DMF 23.05.2010 RO
6.STEFANESTI 2 360KM /VIT-DMF 30.05.2010 RO
7.BEREZENKA 550KM /FOND 05.06.2010 UK
8.BRAILA 260KM /VITEZA RO
9RADAUTI PRUT 380KM /DMF 13.06.2010 RO
10.KAZANKA 690KM / FOND 19.06.2010 UK
11.STEFANESTI 3 360KM / DMF RO
12. STEFANESTI 4 360KM / DMF 27.06.2010 RO
13.ZAPOROJE 850KM /FOND 03.07.2010 UK
14. DONETS' K 1050KM /FOND 16/17.07.2010(derby.nat) UK
15.KAZANKA 690KM / FOND UK
16. DNEPROPETROVSK 850KM / FOND 31.07.2010 UK
17. BASHTANKA 650KM / FOND UK
Pentru etapele in tara Protocol cu Clb. Raul Doamnei, plata se face la crescator - 150 lei.
Pentru etapele de fond Protocol pe judet.
Responsabil tehnic, Presedinte,
Manole Nicolae Petre Danut
Etapele de antrenament incep in data de 07.04.2010, plata se face pe loc la imbarcare, dupa urmatorul program :
1. Bascov > 25 km 07.04.2010;
2. Ciresu > 50 km 08.04.2010;
3.Gaesi > 70 km 11.04.2010;
4. Titu > 90km 14.04.2010;
5. Ploiesti > 110km 18.04.2010 comun cu Clb.Raul Doamnei
Imbarcarea are loc la Gara( vechiul loc de imbarcare).